Team

Het team van de Samensprong staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Jan Klouwer

Jan Klouwer

Directeur janklouwer@deskov.nl
Andre Keijzer

Andre Keijzer

Adjunct directeur andre.keijzer@deskov.nl
Corelle Koning

Corelle Koning

Leerkracht groep 1 basis corelle.koning@deskov.nl
Marian Tuijp

Marian Tuijp

Leerkracht groep 1/2A marian.tuijp@deskov.nl
Anja Jonk

Anja Jonk

Leerkracht groep 1/2A anja.jonk@deskov.nl
Eline Bokstijn - Bont

Eline Bokstijn - Bont

Leerkracht groep 1/2B eline.bokstijn@deskov.nl
Robert van Zelst

Robert van Zelst

Groep 1/2B en ondersteuning robert.vanzelst@deskov.nl
Samantha Schilder

Samantha Schilder

Leerkracht groep 2 samantha.schilder@deskov.nl
Linda Jonk-Zwarthoed

Linda Jonk-Zwarthoed

Leerkracht groep 3A linda.jonk@deskov.nl
Pauline Kras

Pauline Kras

Leerkracht groep 3A pauline.kras@deskov.nl
Nelly Sul

Nelly Sul

Leerkracht groep 3B nellysul@deskov.nl
Lida Schilder-Sier

Lida Schilder-Sier

Leerkracht groep 3B lida.schilder@deskov.nl
Jerry Runderkamp

Jerry Runderkamp

Leerkracht groep 4A jerry.runderkamp@deskov.nl
Eline Tol

Eline Tol

Leerkracht groep 4B eline.tol@deskov.nl
Sabine Visser

Sabine Visser

Leerkracht groep 4B en 6A sabine.visser@deskov.nl
Elly Keizer-Steur

Elly Keizer-Steur

Leerkracht groep 5A elly.keizer@deskov.nl
Tineke Veerman-Groot

Tineke Veerman-Groot

Leerkracht groep 5A tineke.veerman@deskov.nl
Wilma Smit

Wilma Smit

Leerkracht groep 5B wilma.smit@deskov.nl
Saskia Hansen

Saskia Hansen

Leerkracht groep 5B saskia.hansen@deskov.nl
Anne-Marie Braan-Kes

Anne-Marie Braan-Kes

Leerkracht groep 6A annemarie.kes@deskov.nl
Mariët Veerman-Jonk

Mariët Veerman-Jonk

Leerkracht groep 6A mariet.veerman@deskov.nl
Linda Binken-Plat

Linda Binken-Plat

Leerkracht groep 6B linda.binken@deskov.nl
Regina Steur-Beemsterboer

Regina Steur-Beemsterboer

Leerkracht groep 6B regina.steur@deskov.nl
Nico Karregat

Nico Karregat

Leerkracht groep 7A en vakleerkracht gym n.karregat@deskov.nl
Marjolein Jonk

Marjolein Jonk

Leerkracht groep 7A marjolein.jonk@deskov.nl
Gina Veerman

Gina Veerman

Leerkracht groep 7B g.veerman@deskov.nl
Aletta Schilder

Aletta Schilder

Leerkracht groep 7B aletta.schilder@deskov.nl
Irene Kwakman-Schilder

Irene Kwakman-Schilder

Leerkracht groep 8A irene.kwakman@deskov.nl
Ilona Molenaar-Slagter

Ilona Molenaar-Slagter

Leerkracht groep 8A i.molenaar@deskov.nl
Kees Veerman

Kees Veerman

Leerkracht groep 8B keesveerman@deskov.nl
Amanda Mazereeuw

Amanda Mazereeuw

Interne begeleider amanda.mazereeuw@deskov.nl
Nico Schilder

Nico Schilder

Interne begeleider nico.schilder@deskov.nl
Rosan Bouwman

Rosan Bouwman

Leerkrachtondersteuner rosan.bouwman@deskov.nl
Erwin Buijs

Erwin Buijs

Ondersteuning erwin.buijs@deskov.nl
Hilly Smit-Koning

Hilly Smit-Koning

Ondersteuning groep 1 t/m 3 hil.smit@deskov.nl
Kees-Jan Steur

Kees-Jan Steur

Zorgondersteuner keesjan.steur@deskov.nl
Gabrielle Silven

Gabrielle Silven

Vakleerkracht gym g.silven@deskov.nl
Ilse Koning

Ilse Koning

Onderwijsassistent ilse.koning@deskov.nl
July Kemper

July Kemper

Onderwijsassistent july.kemper@deskov.nl
Lynn Groot

Lynn Groot

Onderwijsassistent lynn.groot@deskov.nl
Emily Keijzer

Emily Keijzer

LIO-stagiaire groep 3A emily.keijzer@deskov.nl