Team

Het team van de Samensprong staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Jan Klouwer

Jan Klouwer

Directeur janklouwer@deskov.nl
Andre Keijzer

Andre Keijzer

Adjunct directeur andre.keijzer@deskov.nl
Corelle Koning

Corelle Koning

Leerkracht groep 1 basis corelle.koning@deskov.nl
Amanda Mazereeuw

Amanda Mazereeuw

Leerkracht groep 1 basis & Interne begeleider amanda.mazereeuw@deskov.nl
Marian Tuijp

Marian Tuijp

Leerkracht groep 1/2A marian.tuijp@deskov.nl
Anja Jonk

Anja Jonk

Leerkracht groep 1/2A anja.jonk@deskov.nl
Eline Bokstijn - Bont

Eline Bokstijn - Bont

Leerkracht groep 1/2B eline.bokstijn@deskov.nl
Wilma Smit

Wilma Smit

Leerkracht groep 1/2B wilma.smit@deskov.nl
Samantha Schilder

Samantha Schilder

Leerkracht groep 2 samantha.schilder@deskov.nl

Iris Westerveld

LIO-Stagiaire iris.westerveld@deskov.nl
Linda Jonk-Zwarthoed

Linda Jonk-Zwarthoed

Leerkracht groep 3A linda.jonk@deskov.nl
Pauline Kras

Pauline Kras

Leerkracht groep 3A pauline.kras@deskov.nl
Nelly Sul

Nelly Sul

Leerkracht groep 3B nellysul@deskov.nl
Mandy Kes

Mandy Kes

Leerkracht groep 3B mandy.kes@deskov.nl
Jerry Runderkamp

Jerry Runderkamp

Leerkracht groep 4A jerry.runderkamp@deskov.nl
Eline Tol

Eline Tol

Leerkracht groep 4B eline.tol@deskov.nl
Lida Schilder-Sier

Lida Schilder-Sier

Leerkracht groep 4B lida.schilder@deskov.nl
Elly Keizer-Steur

Elly Keizer-Steur

Leerkracht groep 5A elly.keizer@deskov.nl
Tineke Veerman-Groot

Tineke Veerman-Groot

Leerkracht groep 5A tineke.veerman@deskov.nl
Linda Binken-Plat

Linda Binken-Plat

Leerkracht groep 5B linda.binken@deskov.nl
Regina Steur-Beemsterboer

Regina Steur-Beemsterboer

Leerkracht groep 5B regina.steur@deskov.nl
Leonie Schilder

Leonie Schilder

Leerkracht groep 6A leonie.schilder@deskov.nl
Sandra Plat

Sandra Plat

Leerkracht groep 6A sandra.plat@deskov.nl
Robert van Zelst

Robert van Zelst

Leerkracht groep 6B robert.vanzelst@deskov.nl
Nico Karregat

Nico Karregat

Leerkracht groep 7A en vakleerkracht gym n.karregat@deskov.nl
Marjolein Jonk

Marjolein Jonk

Leerkracht groep 7A marjolein.jonk@deskov.nl
Saskia Hansen

Saskia Hansen

Leerkracht groep 7B saskia.hansen@deskov.nl
Gina Veerman

Gina Veerman

Leerkracht groep 7B g.veerman@deskov.nl
Irene Kwakman-Schilder

Irene Kwakman-Schilder

Leerkracht groep 8A irene.kwakman@deskov.nl
Ilona Molenaar-Slagter

Ilona Molenaar-Slagter

Leerkracht groep 8A i.molenaar@deskov.nl
Kees Veerman

Kees Veerman

Leerkracht groep 8B keesveerman@deskov.nl
Nico Schilder

Nico Schilder

Interne begeleider nico.schilder@deskov.nl
Rosan Bouwman

Rosan Bouwman

Leerkrachtondersteuner rosan.bouwman@deskov.nl
Mariët Veerman-Jonk

Mariët Veerman-Jonk

Ondersteuning mariet.veerman@deskov.nl
Erwin Buijs

Erwin Buijs

Ondersteuning erwin.buijs@deskov.nl
Kees-Jan Steur

Kees-Jan Steur

Zorgondersteuner keesjan.steur@deskov.nl
Gabrielle Silven

Gabrielle Silven

Vakleerkracht gym g.silven@deskov.nl
Ilse Koning

Ilse Koning

Onderwijsassistent ilse.koning@deskov.nl
July Kemper

July Kemper

Onderwijsassistent july.kemper@deskov.nl
Hilly Smit-Koning

Hilly Smit-Koning

In liefdevolle herinnering 20-02-1959 - 17-02-2024

Lieve Hilly,

Met je passie voor goed onderwijs, waarbij het oude niet onderdeed voor het nieuwe, wist je ons altijd scherp te houden.

Je grote gevoel voor rechtvaardigheid zorgde ervoor dat de kinderen altijd op de eerste plek bleven staan.

We missen je nu al en het gemis zal nog lang blijven. 

Team De Samensprong