Team

Het team van de Samensprong staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Jan Klouwer

Jan Klouwer

Directeur janklouwer@deskov.nl
Susan Buys

Susan Buys

Adjunct directeur susan@sintnicolaas-school.nl
Nelly Sul

Nelly Sul

Leerkracht groep 1/2A nellysul@deskov.nl
Eline Bokstijn - Bont

Eline Bokstijn - Bont

Leerkracht groep 1/2BA eline.bokstijn@deskov.nl
Samantha Schilder

Samantha Schilder

Leerkracht groep 1/2B samantha.schilder@deskov.nl
Marian Tuijp

Marian Tuijp

Leerkracht groep 1/2C marian.tuijp@deskov.nl
Anja Jonk

Anja Jonk

Leerkracht groep 1/2C en D anja.jonk@deskov.nl
Corelle Koning

Corelle Koning

Leerkracht groep 1/2D corelle.koning@deskov.nl
Linda Jonk-Zwarthoed

Linda Jonk-Zwarthoed

Leerkracht groep 3A linda.jonk@deskov.nl
Pauline Kras

Pauline Kras

Leerkracht groep 3A pauline.kras@deskov.nl
Angela Willems-Molenaar

Angela Willems-Molenaar

Leerkracht groep 3B angela.molenaar@deskov.nl
Lida Schilder-Sier

Lida Schilder-Sier

Leerkracht groep 3B lidaschilder@sintnicolaas-school.nl
Jerry Runderkamp

Jerry Runderkamp

Leerkracht groep 4A jerry.runderkamp@deskov.nl
Eline Tol

Eline Tol

Leerkracht groep 4B eline.tol@deskov.nl
Sabine Visser

Sabine Visser

Leerkracht groep 4B en 6A sabine.visser@deskov.nl
Elly Keizer-Steur

Elly Keizer-Steur

Leerkracht groep 5A elly.keizer@deskov.nl
Tineke Veerman-Groot

Tineke Veerman-Groot

Leerkracht groep 5A tineke.veerman@deskov.nl
Wilma Smit

Wilma Smit

Leerkracht groep 5B wilma@sintnicolaas-school.nl
Saskia Hansen

Saskia Hansen

Leerkracht groep 5B saskiahansen@sintnicolaas-school.nl
Anne-Marie Braan-Kes

Anne-Marie Braan-Kes

Leerkracht groep 6A anne-marie@jfkennedyschool.nl
Mariët Veerman-Jonk

Mariët Veerman-Jonk

Leerkracht groep 6A mariet@jfkennedyschool.nl
Linda Binken-Plat

Linda Binken-Plat

Leerkracht groep 6B linda.binken@deskov.nl
Regina Steur-Beemsterboer

Regina Steur-Beemsterboer

Leerkracht groep 6B regina.steur@deskov.nl

Nico Karregat

Leerkracht groep 7A n.karregat@deskov.nl
Gina Veerman

Gina Veerman

Leerkracht groep 7B g.veerman@deskov.nl
Aletta Schilder

Aletta Schilder

Leerkracht groep 7B alettaschilder@sintpetrus-school.nl
Irene Kwakman-Schilder

Irene Kwakman-Schilder

Leerkracht groep 8A irene.kwakman@deskov.nl
Ilona Molenaar-Slagter

Ilona Molenaar-Slagter

Leerkracht groep 8A i.molenaar@deskov.nl
Kees Veerman

Kees Veerman

Leerkracht groep 8B keesveerman@deskov.nl
Amanda Mazereeuw

Amanda Mazereeuw

Interne begeleider amanda.mazereeuw@deskov.nl
Nico Schilder

Nico Schilder

Interne begeleider nico.schilder@deskov.nl
Rosan Bouwman

Rosan Bouwman

Onderwijsassistent rosan@jfkennedyschool.nl
Erwin Buijs

Erwin Buijs

Ondersteuning erwin@jfkennedyschool.nl
Linda Bond-Schokker

Linda Bond-Schokker

Ondersteuning linda.bond@deskov.nl
Hilly Smit-Koning

Hilly Smit-Koning

Ondersteuning hilly@sintnicolaas-school.nl
Jan Zwarthoed

Jan Zwarthoed

Technieklessen jan.zwarthoed@deskov.nl
Kees-Jan Steur

Kees-Jan Steur

Zorg + ondersteuning kees-jan@sintnicolaas-school.nl
Wendy Tol-Molenaar

Wendy Tol-Molenaar

Ondersteuning wtol@jfkennedyschool.nl

Margriet Tol

Ondersteuning margriet.tol@deskov.nl